Спікери
Андреас Гріго
Менеджер проектів та тренер DW Akademie Asia У DW Akademie. Андреас насолоджується найкращими з обох світів: будучи менеджером проектів, він повинен переконатися, що медіа-проекти позитивно впливають на своїх учасників. Часто це означає працювати з молоддю над можливостями, які надають ЗМІ: здобувати знання, критично мислити, висловлюватися, брати участь. На щастя, це передбачає проведення тренінгів з цих тем - це те, що дуже подобається Андреасу
Ігор Андрієнко
Фотограф.Досвід роботи – 15 років. Викладач Київської Школи Фотографії Дитячий психолог. "Успішним дитячим фотографом мене робить в першу чергу той факт, що я щасливий батько двох прекрасних діток, маю величезний досвід роботи з молоддю, а також освіту дитячого психолога :)»
Ангела Кєа
Ангела - менеджер проектів у DW Lab, де вона зосереджується на контенті. Анжела любить розробляти нові журналістські та цифрові інноваційні продукти. Також, вона захоплюється об'єднанням команд, фасилітацією ідей та створенням прототипів. Вона знімає фільми на 360 ° і постійно досліджує нові способи розповіді історії в мобільній журналістиці. Ангела працювала телевізійною репортеркою для WELTN24.
Бектур Іскандер
Бектур Іскендер є співзасновником премії Kloop. Більшість журналістів Kloop, у віці від 15 до 25 років, розслідують історії про корупцію уряду, соціальні проблеми та дискримінацію, а також висвітлювали новини та міжнародні справи.
Каміло Кольменарес
Каміло здобув свій диплом у кіношколі Національного університету Колумбії у 2004 році. Він є членом-засновником Laboratorio Kinoclaje (Колумбійська асоціація переробки кіно). Лабораторія створення експериментальних аудіовізуальних проектів. У 2014 році закінчив аспірантуру в Академії медіа-мистецтв Кельна (КММ). Він живе і працює в Кельні.
Діана Менестрей
Діана закінчила студію образотворчого мистецтва в Національному університеті Колумбії, а згодом додатково вивчала експериментальну анімацію в університеті Pontificia Universidad Javeriana, Богота. У 2014 році вона закінчила навчання в аспірантурі Академії медіа-мистецтв Кельн (KHM), а в 2015 році отримала премію Спірідона Дюмона за свою художню кінотворчість.
Марія Хосе Роман
Марія Хосе Роман - кінорежисерка і журналістка, що працює в Німеччині. Вона створила фірму з аудіовізуального виробництва Leuchtfeuer Film з метою створення короткометражних фільмів на теми, що мають суспільне значення. Вона співпрацює з німецькою медіа-організацією DW Akademie у відділі, який підтримує місцеве кіновиробництво, з метою просування прав людини. Вона вивчала кіномистецтво та комунікаційні дослідження в Колумбії та закінчила ступінь магістра міжнародних медіа-досліджень у Німеччині.
Оксана Олейник
Психолог, дитячий та сімейний психотерапевт, арт-терапевт. Викладач курсів по дитячій та сімейній психології при університеті "КРОК", викладач тренінгів особистічного розвитку для батьків та підлітків. Практичний досвід роботи 10 років.
Віктор Пічугин
Віктор Пічугін — заступник головного редактора медіагрупи «Накипіло», голова Громадського телебачення Харкова та тренер Deutsche Welle Akademie.
Рейчел Стюарт
Навіщо робити одну роботу, коли ти можеш виконати 3? Рейчел Стюарт пише, представляє та редагує популярний відеосеріал DW "Meet the Germans".. Але, зібравши мільйони переглядів на YouTube, вона вирушила шукати нову онлайн-пригоду. Її пошук переніс її в Instagram і цілу низку можливостей: історії, фотографії, барабани, життя ... це майданчик для творців цифрового контенту! Сьогодні Рейчел із задоволенням ділиться своїми порадами та підказками, щоб максимально використати те, що може запропонувати Instagram.
Патрісія Нобоа
Патрісія - керівник проекту з розвитку медіа, орієнтованого на медіа та інформаційну грамотність. Еквадорський журналіст із досвідом роботи з молодіжними засобами масової інформації та в якості радіомодератора.