Академія суспільного мовлення

Як навчальний центр Суспільного мовника Академія існує
з 2017 року, в 2019 був відкритий Одеський хаб Академії - простір для розвитку медіа в Південному регіоні України. В 2020 планується відкриття хабу в Києві, а в 2021 - у Львові.
Навчальний центр, створений під егідою Суспільного мовника України. Академія реалізовує навчальні програми за участі тренерів європейських медіа-шкіл та міжнародних організацій, таких як Deutsche Welle Akademie, BBC Media Action, CFI, IREX, UN Women, Council of Europe Office in Ukraine, а також українських медіа-тренерів.
Академія проводить 5-7 подій щомісяця, серед яких семінари та тренінги для журналістів (верифікація даних, мобільна журналістика, зйомка та монтаж, для ведучих, сторітелінг, гендерно-чутлива журналістика, економічна журналістика, тощо), soft skills тренінги, тренінги з HR, сесії з командоутворення, навчання медіа-менеджменту, SMM, воркшопи по створенню діджитал проектів, навчальні тури до європейських суспільних мовників та суспільних мовників США, курси англійської мови, стратегічні та фасилітаційні сесії, консультації європейських медіа-експертів, тощо.
Статистика роботи по роках:
2016
Команда з 2 осіб, тренінги лише для працівників телекомпанії, 10-12 тренінгів на рік.
2017
Команда з 2 осіб, тренінги лише для працівників телекомпанії, 40 тренінгів за півроку.
2018
Команда з 5 осіб, 60 подій за рік в Києві та регіонах, навчальний воркшоп від BBC Media Action в рамках Lviv Media Forum, Регіональна конференція для філій Суспільного (більше 100 учасників).
2019
5 осіб в Києві, 2 - в Одесі, 72 події в Києві та регіонах, 60 українських та міжнародних тренерів, 1676 учасників, окрема сесія під час Lviv Media Forum (майже 100 учасників).
47 подій в Одесі (з моменту відкриття - кінець квітня), 60 тренерів, 1200 учасників, Summer Media Camp on digital storytelling
2020
Онлайн навчання (тренінги та вебінари з журналістських навичок та soft skills), планується відкриття хабу на Хрещатику, запуск Дитячої Медіа Школи.